Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
14.520,00 ₺

E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetleri

Yalova E-Ticaret Hizmetleri

 

E-Ticaret

Son teknoloji ile birlikte yoğun bir internet kullanımı sahip olduğumuz günümüzde interneti kullanarak para kazanmanın en ideal yollarından biri olan E-Ticaret ihtiyaçlarınız doğrultusunda herhangi bir ürün ya da hizmeti istediğiniz internet sitesi üzerinden birçok farklı ödeme şeklini kullanarak almanıza olanak sağlayan platformdur. Dünya üzerinden bu yönden birçok ürün ve hizmet sunan pazarlama sektörünün yaygın olarak kullanmış olduğu bu yöntem Türkiye’nin hatta Dünya’nın her tarafından alışveriş veya satış yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Büyük, orta ve küçük işletmelerin en çok kullanmış oldukları bu satış yönetimi ile her bütçenin alışveriş yapmasına olanak sağladığı gibi işletmelerin kolay ödeme seçenekleri sunması ile satışlarını arttıran en önemli yöntemler arasında yer almaktadır.

 

Online Ürün Satışı

Günümüzün çoğu kısmını her geçen gün gelişmekte olan internet üzerinde geçirmekteyiz. Bu durumdan dolayı kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarından dolayı birçok farklı alışveriş sitesi bulunmaktadır. Böylece alışveriş için ekstra zaman kaybetmeden dilediğimiz ürünü ilgili web sayfası üzerinden Türkiye’nin hangi noktasında olursak olalım elimize kadar gelmesini sağlarız. Kolay ödeme seçenekleri dışında kolay iade ile birlikte para iadesi avantajı da bulunan Online Ürün Satışı Dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Sanal Pos Anlaşmasız Kredi Kartlı Ödeme

Tüm Dünya markalarını evimize getirmeyi sağlayan internet sitelerinden yapacağımız alışverişler için birçok farklı ödeme sistemi bulunmaktadır. Mağaza alışverişlerinden kullandığımız kredi kartlarını pos makinelerinden geçirerek ilgili bankaların kartımızdan para çekmesine karşı internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde ise satın alacağımız ürün veya hizmetin karşılığı mağaza posundan farklı olarak yalnızca fiziki olarak bulunmayan ve yalnızca internet üzerinden yapabileceğimiz Sanal Pos Anlaşmasız Kredi Kartlı Ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir banka ile anlaşma yapılmadan tüm bankaların sistemlerini kullanmamıza olanak sağlayan bu ödeme sistemi birçok kullanıcı tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

İlgili Terimler:yalova e-ticaret, yalova internet sanal mağaza, yalova entegrasyon, yalova kargo integrasyon, yalova sanal ödeme sistemleri, yalova sanal mağaza, yalova sanal satış sitesi, yalova ihracat sitesi, 

 

Aradığınızı Bulamıyor musunuz?

Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bunun için bir çözüm üretelim. Bizimle iletişime geçin!

veya ARA 0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55