Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
14.520,00 ₺

Hakkımızda

Vizyonumuz

   Yalova Bilgisayar olarak sektörel platformlardaki faaliyet alanlarımızda güven veren kurumsal kültürümüz, kimliğimiz ve uzman ekiplerimiz ile ; gerek kurumsal firmalar ile yapılan bakım sözleşmeleri gerek bireysel müşteri odaklı teknik servis ağımız ile örnek ve saygın bir kuruluş imajımızı güçlendirerek sürdürmektir.

 

Misyonumuz

    Yalova Bilgisayar olarak her türlü teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet verdiğimiz müşterilerimize gelişen ve değişen teknolojinin geniş olanaklarını doğru ve düzgün bilgilendirme ve ihtiyaçları doğrultusunda optimum fayda ile kullanmalarını sağlama adına 7/24 sınırsız hizmet garantisi ile teknik destek sağlamaktır.

Ekibimiz

Cihazlarınız, alanında uzman ekibimiz ile güvenli ellerde! Yalova Bilgisayar olarak farkımız, uzman teknik ekibimizle birlikte müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini maksimum müşteri memnuniyeti ile sağlamayı ilke edinmiş olmamızdır. Uzun yıllardır bünyemizde bulundurduğumuz uzman mühendis ve tekniker kadrosu ile teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında öncü ve yenilikçi bir firma olma özelliğini taşıyoruz.....

Gökhan BAŞGÜL
Can Turan Öncü
Aygün Yıldız
Elif ORMAN