Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
14.520,00 ₺

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Dosyalarınız bizimle güvende

   Veri Kurtarma Fiyatları

Veri Kurtarma Arıza Tespit ücretsiz
320 GB disk boyutuna kadar Veri Kurtarma 149,- TL
500 GB disk boyutuna kadar Veri Kurtarma 249,- TL
1 TB disk boyutuna kadar Veri Kurtarma 499,- TL
Raid Veri Kurtarma – Raid 0, 1, 5, 10, 50 sorunuz
   
Temiz oda Arıza Tespit 100,- TL
Temiz oda Veri Kurtarma minimum 750,- TL

Veri Kurtarma Merkezi

VERIKURTARMA NEDIR ?

Veri kurtarma, bozulma veya silinme yüzünden erişilemeyen bilgisayar hard diskleri, harici sürücüler, raid yapıları, optik cihazlar, teyp kartuşları (DLT, DAT, LTO), CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, xD, CF) gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemidir. Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri, bilgisayar virüsleri yüzünden yaşanılabildiği gibi, mekanik, elektriksel veya insani hatalar sebebiyle de gerçekleşebilir.

VERIKURTARMA ILKELERI

Veri kurtarma işlemleri ciddi önem taşıyabilmektedir. Veri kurtarma işleminde yanlış tercih, uygulanan yanlış müdahale nedeniyle veri kurtarma imkansız hale getirebilecek telafisi olmayan zararlar oluşturabilmekte.

Veri kurtarma konusunda seçtiğiniz firmanın gerçek ve somut iş tecrübeleri ve referanslarını dikkate almalısınız. Yanlış müdahale sonucu veri kayıpları yaşayan bir çok mağdur olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.

Analiz ve işlem süresinin hızlı olması, iletişim akışı, Veri Kurtarma süresini doğrudan etkileyen bir faktör olduğunu belirtmek isteriz.

Tarafımızdan yapılacak işlem ile ilgili alt ve üst, zaman ve maliyet sınırları işleme başlanmadan tarafınıza bildirilmektedir.

Firmamıza Veri Kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda (CleanRoom) kullanılmasıdır.

YALOVA VERI KURTARMA MERKEZI, kurulduğu günden bu yana, iş tecrübeleri , referansları ve tavizsiz güven ve gizlilik ilkeleriyle başarılarını sürdürmektedir. Verilerin güvenliği ve gizliliği konusunda, müşterilerinin yasal haklarını koruma altında tutmuş ve memnuniyetlerini de en üst düzeyde sağlamayı başarmıştır.

Aradığınızı Bulamıyor musunuz?

Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bunun için bir çözüm üretelim. Bizimle iletişime geçin!

veya ARA 0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55