Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
14.430,00 ₺

Yalova Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi - 6 ay Garantili

09 Mayıs

Yalova Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi - 6 ay Garantili

Yalova Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi - 6 ay Garantili

   Laptop kapak açılmıyor, açılırken zorlanıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa yapılması gereken işlem menteşe tamiri, eğer olmuyorsa yenisi ile değiştirme işlemidir.

 

 

   Yalova Laptop Menteşe Tamiri / Değişimi - 6 ay Garantili

Laptop menteşe tamiri ve değişimi konusunda başta Yalova olmak üzere Aras Kargo anlaşması ile tüm Türkiye 'ye hizmet veren Yalova Bilgisayar; bugüne kadar bir çok kurum, şiket ve binlerce son kullanıcıya notebook menteşe tamiri, değişimi ve yedek parça satışı konusunda çözüm sunmuş kurumsal bir bilişim firmasıdır.

   Bizler; 1999' dan itibaren 20 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimimiz ile, bozulmuş yada herhangi bir nedenle zarar görüş; AsusToshibaLenovoDellAcerHpSony VaioMsiCasperSamsungExperPackard BellGrundigVestelArçelikMonster ve diğer tüm markaların laptop menteşe tamiri ve değişimi işlemini en uygun fiyatlara ve 6 ay işçilik garantisi ile yapmaktayız. 

   Dizüstü bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan laptop tamiri yapmıyoruz.

   En son fiyat ve bilgi güncelleme: 13.04.2022 12:02

 

   Laptop Menteşeleri Nasıl Kırılır ?

Zamanla sertleşen laptop menteşeleri sürekli açıp kapamaya bağlı olarak kırılabilmektedir. Normalde notebook kapaklarının iki ucundan ya da ortasından dengeli şekilde baskı uygulanarak açılıp kapatılması gerekir. Ancak sürekli tek bir uçtan açıp kapatma sebebiyle menteşeler zamanla kırılmakta ya da kasaya bağlandıkları mekanizmayı çatlatıp bozmaktadır.

   Laptop Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır ?

  Öncelikle servisimize gelen dizüstü bilgisayarınız incelenir ve çoğunlukla bilgisayarınız menteşe değişimine gerek kalmadan tamir ile kurtarılır. Çünkü genellikle sizin aklınıza ilk gelen şey menteşelerin kırıldığıdır. Fakat çoğu zaman menteşeler kırılmaz kasaya bağlı oldukları plastik aksam kırılır. Bu nedenle cihazınıza kasa tamiri yapılması gerekir. Bazı durumlarda ise menteşe ve kasa her ikisi birden kırılabilir. Bu yüzden cihazınıza öncelikle arıza tespiti yapılması gerekmektedir.


yalova laptop menteşe değişimi
 


lyalova aptop menteşe tamiri
 

  Laptop menteşe tamiri teknik servisimizde en çok yaptığımız işlemlerden biridir ve 20 ylı aşan teknik servis deneyimimiz ile bu konuda iddialıyız.

   Laptop Menteşe Tamiri Nekadar Sürer ?

  Laptop mentese tamiri konusunda Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Arızalı cihazlarınızı Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından 1 - 2 iş günü içinde tamir edilen cihazlarınız yine kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.
yalova laptop menteşe tamiri fiyatları
 

yalova notebook menteşe tamir fiyatı
 

   Laptop Menteşe Tamiri Fiyatları Ne Kadardır ?

  Laptop menteşe tamir fiyatı menteşe değişimi gerekiyorsa parça maliyetine göre değişebilir, tamir yapılarak düzelebilirse işçilik fiyatımız 350 TL 'dir.

  Whatsapp hattımız üzerinden laptop menteşe tamiri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bize telefon ile 0(226) 352 07 24 yada 0(553) 979 32 55 ulaşabilirsiniz.

   Bizden Söylemesi !

  Notebook yetkili servislerinde müşterilere notebook üst ve alt kasa hasarı ve menteşe kırılması gibi durumlarda tamir yerine doğrudan kasa ve menteşe değişimi öneriliyor. Komple kasa ve menteşe değişimi, laptopun sıfır fiyatının neredeyse yarısını bulmaktadır. Oysa kırılan laptop kasaları ve menteşelerini plastik kaynak yöntemiyle çok sağlam şekilde ve çok daha düşük maliyetle tamir etmek mümkün. Kaliteli işçilikle kasa menteşe tamiri yapılan laptop ve notebookları yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

İlgili Terimler:

yalova notebook menteşe onarım, 
yalova notebook menteşe bakım, 
yalova notebook menteşe değişimi, 
yalova notebook menteşe tamiri, 
yalova notebook menteşe arızası, 
yalova 2. el notebook menteşe, 
yalova sıfır notebook menteşe, 
yalova notebook menteşe fan temizliği, 
yalova notebook menteşe bios pili, 
yalova notebook menteşe power jack, 
yalova notebook menteşe usb arızası, 
yalova notebook menteşe arızası, 
yalova dizüstü menteşe onarım, 
yalova dizüstü menteşe bakım, 
yalova dizüstü menteşe değişimi, 
yalova dizüstü menteşe tamiri, 
yalova dizüstü menteşe arızası, 
yalova 2. el dizüstü menteşe, 
yalova sıfır dizüstü menteşe, 
yalova dizüstü menteşe fan temizliği, 
yalova dizüstü menteşe bios pili, 
yalova dizüstü menteşe power jack, 
yalova dizüstü menteşe usb arızası, 
yalova dizüstü menteşe arızası, 
yalova laptop menteşe onarım, 
yalova laptop menteşe bakım, 
yalova laptop menteşe değişimi, 
yalova laptop menteşe tamiri, 
yalova laptop menteşe arızası, 
yalova 2. el laptop menteşe, 
yalova sıfır laptop menteşe, 
yalova laptop menteşe fan temizliği, 
yalova laptop menteşe bios pili, 
yalova laptop menteşe power jack, 
yalova laptop menteşe usb arızası, 
yalova laptop menteşe arızası,