Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
13.080,00 ₺

Yalova Laptop Notebook Dizüstü Kasa Tamiri / Değişimi - 6 Ay Garantili

09 Mayıs

Yalova Laptop Notebook Dizüstü Kasa Tamiri / Değişimi - 6 Ay Garantili

Yalova Laptop Notebook Dizüstü Kasa Tamiri / Değişimi - 6 Ay Garantili

   Zamanla sertleşen laptop menteşeleri sürekli açıp kapamaya bağlı olarak kırılabilmektedir. Normalde notebook kapaklarının iki ucundan ya da ortasından dengeli şekilde baskı uygulanarak açılıp, kapatılması gerekir. Ancak sürekli tek bir uçtan açıp, kapatma sebebiyle menteşeler zamanla kırılmakta ya da kasaya bağlandıkları mekanizmayı çatlatıp bozmaktadır. Teknik servisimizde bu tür durumlarda çoğunlukla kırık kasayı tamir yaparak değişime gerek kalmadan uygun maliyet ile kurtarmaktayız.

   

   Yalova Laptop, Notebook, Dizüstü Kasa Tamiri / Değişimi - 6 Ay Garantili

 

   Laptop kasa tamiri / değişimi konusunda başta Yalova olmak üzere Aras Kargo anlaşması ile tüm Türkiye 'ye hizmet veren Yalova Bilgisayar; bugüne kadar bir çok kurum, şiket ve binlerce son kullanıcıya notebook kasa tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda çözüm sunmuş kurumsal bir bilişim firmasıdır.

   Bizler; 1999' dan itibaren 20 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimimiz ile, kırılmış yada herhangi bir nedenle arızalanmış; AsusToshibaLenovoDellAcerHpSony VaioMsiCasperSamsungExperPackard BellGrundigVestelArçelikMonster ve diğer tüm markaların laptop kasa tamiri işlemini en uygun fiyatlara ve 6 ay işçilik garantisi ile yapmaktayız. 

   Dizüstü bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan laptop tamiri yapmıyoruz.

En son fiyat ve bilgi güncelleme: 13.04.2022 12:02

 

 

   Laptop Kasası Neden Kırılır ?

Laptop kasaları düşme ve darbe sonucu. Zamanla sertleşen menteşeler nedeniyle zorlayarak yada cihazı tek tarafından açıp kapatmaya bağlı olarak, menteşe yerlerinden kırılabilmektedir.

  Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

   Notebookun hiçbir parçasına zarar gelmeyecek şekilde komple sökülür. Ardından zarar gören kısmın tüm hatları düzeltilir. Kırık ve eksik olan vida yuvaları hassas şekilde yenilenir. Ölçüsü alınan kırık bölümler özel kimyasallar ile kasaya kaynatılır. Kaynayan kasa soğuduktan sonra yüzeysel pütürleri düzeltilir. En son olarak kasanın orjinaline en yakın renk ile üzeri boyanır.

   Kasa degişimlerinin çok yüksek maliyetlere çıkması hem kullanıcının bütçesini zorlamakta hemde yedek parca bulunamadığı durumlarda servis süresi uzamaktadır. Altarnatif olarak profesyonel ekibimiz tarafından kasa tamiri yapılmakta, uygun fiyat, kaliteli iscilik anlayışımızla, müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çozümleri sunmaktayız.

Laptop kasa tamiri teknik servisimizde en çok yaptığımız işlemlerden biridir ve 20 ylı aşan teknik servis deneyimimiz ile bu konuda iddialıyız.

 

yalova laptop kasa değişimi
 


yalova laptop kasa tamiri
 

  Laptop Kasa Tamiri Nekadar Sürer ?

   Laptop kasa tamiri konusunda Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Cihazlarınızı bize Aras Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından 1 - 2 iş günü içinde tamir edilen cihazlarınız yine Aras Kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.
 

 

  Laptop Kasa Tamiri Fiyatları Ne Kadardır ?

   Laptop kasa tamir fiyatı kasa değişimi gerekiyorsa parça maliyetine göre değişebilir, tamir ile düzelebilcek durumda ise işçilik fiyatımız 350 TL 'dir.

Whatsapp hattımız üzerinden laptop kasa tamiri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bize telefon ile 0(226) 352 07 24 yada 0(553)979 32 55 ulaşabilirsiniz.

  Bizden Söylemesi !

   Notebook yetkili servislerinde müşterilere notebook üst ve alt kasa hasarı ve menteşe kırılması gibi durumlarda tamir yerine doğrudan kasa ve menteşe değişimi öneriliyor. Komple kasa ve menteşe değişimi, laptopun sıfır fiyatının neredeyse yarısını bulmaktadır. Oysa kırılan laptop kasaları ve menteşelerini plastik kaynak yöntemiyle çok sağlam şekilde ve çok daha düşük maliyetle tamir etmek mümkün. Kaliteli işçilikle kasa menteşe tamiri yapılan laptop ve notebookları yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

İlgili Terimler:

 

yalova notebook kasa onarım, 
yalova notebook kasa bakım, 
yalova notebook kasa değişimi, 
yalova notebook kasa tamiri, 
yalova notebook kasa arızası, 
yalova 2. el notebook kasa, 
yalova sıfır notebook kasa, 
yalova notebook kasa fan temizliği, 
yalova notebook kasa bios pili, 
yalova notebook kasa power jack, 
yalova notebook kasa usb arızası, 
yalova notebook kasa arızası, 
yalova dizüstü kasa onarım, 
yalova dizüstü kasa bakım, 
yalova dizüstü kasa değişimi, 
yalova dizüstü kasa tamiri, 
yalova dizüstü kasa arızası, 
yalova 2. el dizüstü kasa, 
yalova sıfır dizüstü kasa, 
yalova dizüstü kasa fan temizliği, 
yalova dizüstü kasa bios pili, 
yalova dizüstü kasa power jack, 
yalova dizüstü kasa usb arızası, 
yalova dizüstü kasa arızası, 
yalova laptop kasa onarım, 
yalova laptop kasa bakım, 
yalova laptop kasa değişimi, 
yalova laptop kasa tamiri, 
yalova laptop kasa arızası, 
yalova 2. el laptop kasa, 
yalova sıfır laptop kasa, 
yalova laptop kasa fan temizliği, 
yalova laptop kasa bios pili, 
yalova laptop kasa power jack, 
yalova laptop kasa usb arızası, 
yalova laptop kasa arızası,