Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
13.080,00 ₺

Yalova Notebook, Laptop, Dizüstü Ekran Değişimi - 1 yıl Garantili

09 Mayıs

Yalova Notebook, Laptop, Dizüstü Ekran Değişimi - 1 yıl Garantili

Yalova Notebook, Laptop, Dizüstü Ekran Değişimi - 1 yıl Garantili

   Laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranları incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe de bile kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. Yukarıda verdiğimiz fiyat, günümüzde laptoplarda en çok kullanılan 15.6 40Pin standart led ekran ve işçilik dahil fiyattır. Tüm ekran modellerimizi buradan görebilirsiniz

 

  Yalova Notebook, Laptop, Dizüstü Ekran Değişimi - 1 yıl Garantili

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda başta Yalova olmak üzere Aras Kargo anlaşması ile tüm Türkiye 'ye hizmet veren Yalova Bilgisayar; bugüne kadar bir çok kurum, şiket ve binlerce kullanıcıya notebook ekran değişimi ve yedek parça satışı konusunda çözüm sunmuş kurumsal bir bilişim firmasıdır.

Bizler; 20 yılı aşkın teknik servis deneyimimiz ile kırılmış, çatlamış yada herhangi bir nedenle arızalanmış; AsusToshibaLenovoDellAcerHpSony VaioMsiCasperSamsungExperPackard BellGrundigVestelArçelikMonster ve diğer tüm markaların ekran değişimi işlemini en uygun fiyatlara ve 1 yıl garanti ile yapmaktayız. 

Dizüstü bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan laptop tamiri yapmıyoruz.

En son fiyat ve bilgi güncelleme: 13.04.2022 12:02

 

   Laptop Ekranı Neden kırılır ?

 

Dizüstü bilgisayarınızın günlük faaliyetleriniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. bilgisayarınızın ekranı kırıldığında, iş yerinde bir raporu bitirememeyi, ders çalışamamayı veya sevdiğiniz oyundan ayrı kalmayı göze alamazsınız. Dikkatsiz olduğunuz için kendinize yada çocuğunuza kızarsınız. Ama durun! Çünkü bu talihsiz olay sadece sizin başınıza gelmedi. Emin olun teknik servisimize gelen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu laptop ekran kırılması yüzünden geliyor. Çünkü laptop ekranları incecik cam filmden oluşuyor ve bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe de bile kırılabiliyor. En çok karşılaştığımız olay ise ekran ile klavye arasında herhangi bir cisim unutup laptopun kapatılması ve notebook ekranın çatlamasıdır.

Laptopların Ekran Değişimini 15 dakikada Yapıyoruz

Laptoplarda en çok kullanılan ekran modellerini stoklarımızda bulunduruyor ve size hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Laptopların ekran değişimi işlemini siz çayınızı yudumlarken, 15 dakika içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranlarını yine 15 dakika içerisinde değiştiriyor ve aynı gün kargo ile geri gönderim yapıyoruz.


laptop ekran tamiri
 


yalova laptop ekran değişimi
 

Piyasada yüzlerce değişik ekran modeli olduğundan, servisimize gelmeden yada cihazınızı kargoya vermeden önce, stok bilgisi almak için bize laptop marka ve modelini söylemeniz yeterlidir. 0(226) 352 07 24 den arayarak yada 0(553) 979 32 55 nolu Whatsapp hattımıza yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullandığınız Ekranların Kalitesi Nasıldır ?

Laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar A Kalite ekranlar olup laptopunuzdaki eski ekranınız ile birebir aynı görüntü kalitesini vermektedir. Ayrıca ekranlarımız sıfır ölü pixel garantisi altında satışa sunulmaktadır.

Laptop Ekran Değişimi Sonrası Garanti Varmı ?

Laptop ekranlarımız 1 yıl garantilidir. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

target="blank"


yalova notebook laptop ekran degisim fiyat
 

yalova dizüstü ekran degisim
 

Laptop Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadardır?

Laptop ekran değişim fiyatı Laptoplarda en çok kullanılan 15.6 40 Pin Standart Led ekran fiyatı montaj ve işçilik dahil 950 TL 'dir. Aşağıda servisimize en çok sorulan ekran modelleri ve fiyatlarını görebilirsiniz.

En Sık Sorulan Ekranlar ve İşçilik Dahil Fiyatları

15.6 40Pin Standart Led Ekran 950 TL
15.6 30Pin Slim Led Ekran 1190 TL
15.6 40Pin Slim Led Ekran 1290 TL
15.6 30Pin Slim Full HD Ekran 1490 TL
15.6 30Pin Slim Full HD IPS Ekran 1490 TL
15.6 40Pin Slim Full HD Ekran 1590 TL
En son fiyat ve bilgi güncelleme tarihi : 13.04.2022 12:02

Hangi ekranın cihazınıza uyumlu olduğunu bilmiyorsanız, Whatsapp hattımız üzerinden laptopunuzun modelini yazarak ekran değişimi hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bize telefon ile 0(226) 352 07 24 yada 0(553) 979 32 55 ulaşabilirsiniz.

Laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda anakarttan ekrana giden kablonun kopmasına yada yuvanın kırılması en kötüsü kasanın kırılmasına hatta anakartın kısa devre olmasına kadar gidebilir. İstanbul 'da bir çok laptop ekran değişimi yapan firmalar var iken cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır. Cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı araştırın güvenmediğiniz ve işinde profesyonel olmayan firmalara cihazınızı teslim etmeyin.