Sahil Mah. Yalı Cad. No:3/A
0(226) 352 07 24 - 0553 979 32 55

Sepetim

Toplam:
13.080,00 ₺

Yalova Notebook, Laptop Dizüstü, Klavye Değişimi - 6 ay Garantili

09 Mayıs

Yalova Notebook, Laptop Dizüstü, Klavye Değişimi - 6 ay Garantili

Yalova Notebook, Laptop Dizüstü, Klavye Değişimi - 6 ay Garantili

   Genellikle müşterilerimizin en çok şikayetçi olduğu konulardan biri laptop üzerine sıvı dökülmesi ve bu durumda klavye, anakart gibi parçaların zarar görmesi diyebiliriz. Bu tür işlemlerde servisimizde öncelikle uzman teknisyenimiz gerekli kontrol ve testleri yaparak sorun direkt klavyede ise klavyeyi değiştirmektedir. Yukarıda verdiğimiz fiyat ortalama klavye ve işçilik dahil fiyattır. Net fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

   Yalova Laptop Klavye Değişimi - 6 ay Garantili

 

Laptop klavye değişimi konusunda başta Yalova olmak üzere Aras Kargo anlaşması ile tüm Türkiye 'ye hizmet veren Yalova Bilgisayar; bugüne kadar bir çok kurum, şiket ve binlerce son kullanıcıya notebook klavye tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda çözüm sunmuş kurumsal bir bilişim firmasıdır.

Bizler; 1999' dan itibaren 20 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimimiz ile, arızalanmış yada herhangi bir nedenle çalışmayan; AsusToshibaLenovoDellAcerHpSony VaioMsiCasperSamsungExperPackard BellGrundigVestelArçelikMonster ve diğer tüm markaların laptop klavye tamiri işlemini en uygun fiyatlara ve 6 ay işçilik garantisi ile yapmaktayız. 

Dizüstü bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan laptop tamiri yapmıyoruz.

En son fiyat ve bilgi güncelleme: 13.04.2022 12:02

 

 

Laptop Klavyeleri Neden Arızalanır ?

Laptop klavye arızası, genellikle müşterilerimizin en çok şikayetçi olduğu konulardan biridir. Özellikle oyun oynanan laptoplarda klavyeye aşırı baskı, hor kullanma gibi durumlar olur. Bunun sonucunda klavye tuşlarının altındaki yay zamanla ezilir ve kullanılamaz hale gelir. Diğer çok karşılaşılan durum da laptopu kullanırken yanlışlıkla klavyenin üzerine sıvı dökülmesidir. Bu durumda, eğer çok şanslı değilseniz, anakartınıza da sıvı teması olacak ve cihazınız kısa devre yapacaktır.

Eğer laptopunuza sıvı teması olduysa, hemen cihazı kapatıp, şarj cihazını ve bataryayı çıkarın. Daha sonra cihazı ters çevirip kurumasını bekleyin. En az 24 saat laptopu çalıştırmayın. Muhtemelen cihazınız tekrar çalışsa bile klavyeniz ya hiç çalışmayacak yada hatalı yazacaktır. Malesef laptop klavyeleri tamir olmayıp sadece değişimi yapılan parçalardır.

Laptopların Klavye Değişimini 15 dakikada Yapıyoruz

Laptoplarda en çok kullanılan klavye modellerini stoklarımızda bulunduruyor ve size hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Laptop klavye değişimi işlemini siz çayınızı yudumlarken, 15 dakika içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışından gönderilen cihazların klavyelerini yine 15 dakika içerisinde değiştiriyor ve aynı gün kargo ile geri gönderim yapıyoruz.

yalova laptop klavye tamiri
 


yalova laptop klavye değişimii
 

Piyasada yüzlerce değişik notebook marka ve modeli olduğundan, servisimize gelmeden yada cihazınızı kargoya vermeden önce, stok bilgisi almak için bize laptop marka ve modelini söylemeniz yeterlidir.0(226) 352 07 24 den arayarak yada 0(553) 979 32 55 nolu Whatsapp hattımıza yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  


 

yalova klavye değişim fiyatı
 

Laptop Klavye Değişimi Fiyatları Ne Kadardır?

Laptop klavye değişim fiyatı cihaz çok ekstra bir model değilse, montaj dahil 350 TL 'dir. Klavyenizin modeli, ışıklı olup olmaması, montaj ve işçilik zorluğuna göre fiyat değişebilir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımız üzerinden laptopunuzun modelini yazarak klavye değişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz bize telefon ile 0(226) 352 07 24 yada 0(553) 979 32 55 ulaşabilirsiniz.


Kullandığınız Klavyelerin Kalitesi Nasıldır ?

Servisimizde tüm markalar için klavye değişimi ve tamiri yapılır. Orijinal ve garantili ürünler kullanılır. Bozulan, eskiyen, tamiri mümkün olmayan klavye için değişim en uygun yoldur.

 

 

 

 

İlgili Terimler:

yalova notebook klavye onarım, 
yalova notebook klavye bakım, 
yalova notebook klavye değişimi, 
yalova notebook klavye tamiri, 
yalova notebook klavye arızası, 
yalova 2. el notebook klavye, 
yalova sıfır notebook klavye, 
yalova notebook klavye fan temizliği, 
yalova notebook klavye bios pili, 
yalova notebook klavye power jack, 
yalova notebook klavye usb arızası, 
yalova notebook klavye arızası, 
yalova dizüstü klavye onarım, 
yalova dizüstü klavye bakım, 
yalova dizüstü klavye değişimi, 
yalova dizüstü klavye tamiri, 
yalova dizüstü klavye arızası, 
yalova 2. el dizüstü klavye, 
yalova sıfır dizüstü klavye, 
yalova dizüstü klavye fan temizliği, 
yalova dizüstü klavye bios pili, 
yalova dizüstü klavye power jack, 
yalova dizüstü klavye usb arızası, 
yalova dizüstü klavye arızası, 
yalova laptop klavye onarım, 
yalova laptop klavye bakım, 
yalova laptop klavye değişimi, 
yalova laptop klavye tamiri, 
yalova laptop klavye arızası, 
yalova 2. el laptop klavye, 
yalova sıfır laptop klavye, 
yalova laptop klavye fan temizliği, 
yalova laptop klavye bios pili, 
yalova laptop klavye power jack, 
yalova laptop klavye usb arızası, 
yalova laptop klavye arızası,